м. Тернопіль вул. Об'їзна, 12/25.1
Пн - Пт. 09:00-17:00, СБ 9:00 - 13:00
office@ht-heiztechnik.ua
+38 050 227 8036

Пошук

Наші відмінні риси

Чому Heiztechnik?

Котли Heiztechnik характеризуються сучасністю та інноваціями. До їх найважливіших переваг належать авторегуляція процесу згоряння, висока автоматизація, дуже низький рівень викидів вихлопних газів, економічна витрата палива, естетичний дизайн та висока якість виготовлення. У нашому реченні представлений широкий асортимент опалювальних приладів. Опалювальні котли розрізняються за конструкцією, розмірами, зовнішнім виглядом і функціональністю, тому їх можна ідеально підібрати до потреб вашого будинку.

Комфорт використання та економія часу

Опалювальні котли індивідуально програмуються, інтуїтивно зрозумілі та прості у використанні. Розрахований на тривалу роботу без будь-якого втручання. Завдяки використанню систем автоматичного розпалювання, подачі палива та автоматичного золовидалення обслуговування котла обмежується необхідним мінімумом. Все це впливає на комфортність їх використання та суттєво скорочує час обслуговування.

Економічний спосіб для опалення приміщень

Встановлення котлів означає значну фінансову економію. Високий рівень автоматизації процесів опалення та тип палива, що використовується в котлах, дозволяють забезпечити високоефективне спалювання. Котли оснащені авторегулюванням HT-Logic III, яке автоматично вибирає робочі параметри та модулює потужність пальника в залежності від температури котла, що суттєво знижує кількість палива, що використовується. Економічність котлів обумовлена також встановленою в них погодною автоматикою, що підвищує тепловий комфорт приміщень, що опалюються, при одночасному зниженні витрати палива.

Екологічні котли для людей та навколишнього середовища

Котли характеризуються низьким рівнем викидів вихлопних газів та в усіх відношеннях відповідають суворим правовим нормам щодо зниження забруднення атмосфери. Вони виділяють до 90% менше забруднюючих речовин, ніж котли, що не відповідають цим вимогам. Використовуючи їх, ви суттєво сприяєте покращенню якості повітря, зменшенню утворення шкідливого смогу. Котли відповідають вимогам класу 5 та регламенту EcoDesign, що робить їх доступними в програмах підтримки ЧИСТЬ ПОВІТРЯ І ТЕПЛОВА МОДЕРНІЗАЦІЯ.

2007

Заснування підприємства Heiztechnik

Виготовлено перший котел для спалювання вугілля

2010

Виготовлення першого пелетного котла

На виробництві Heiztechnik почали виготовлятись перші пелетні котли

2014

Завершення будови виробничого приміщення

Площа виробництва сягала 4500 м2

2016

Інвестування в компанію Brager

З цього моменту Heiztechnik має власні автоматики для котлів, та різні модулі розширення

2018

Презентація HT ONE

Міні-котельня, продукт шокував ринок

2019

Сертифікація Теплового Насоса

У листопаді 2019 році. Тепловий насос Heiztechnik пройшов усі сертифікаційні випробування, отримавши енергетичні сертифікати ,,АА,, та підтвердивши енергоефективність на рівні лідерів галузі. Введення в експлуатацію нового нового цеху по виробництву ТП, площею 2000 м2

2020

Отримання золотої медалі на головній виставці в Польщ

Тепловий Насос Calla Verde Comfort 2 отримав золоту медаль, Calla Verde Comfort 2 перший хто використав новий екологічніший холодоагент серед інших конкуренті

2021

Новинки від Heiztechnik

Презентація котлів серії FLAT та NEXT

2022

Три золотих медалі на Виставці у Польщі

Відзнаку отримали : FLAT, NEXT, MaxPell

2023

Hargassner group

Heiztechnik вступає у австрійську групу Hargassner group

Контакти

м. Тернопіль вул. Об'їзна, 12/25.1
Пн - Пт. 09:00-17:00, СБ 9:00 - 13:00

Напишiть нам