м. Тернопіль вул. Об'їзна, 12/25.1
Пн - Пт. 09:00-17:00, СБ 9:00 - 13:00
office@ht-heiztechnik.ua
+38 050 227 8036

Пошук

Про нас

Познайомтеся з Heiztechnik

Heiztechnik була заснована двома молодими польськими інженерами у першому десятилітті XXI століття. Компанія була заснована завдяки ентузіазму та послідовності її засновників, які прагнули виробляти найкращі опалювальні прилади у Польщі. Сьогодні Heiztechnik – це сучасна фабрика, яка об’єднує людей, орієнтованих на постійний розвиток та вдосконалення. Власники та співробітники мають велике бажання розробляти та виробляти найкращі рішення щодо опалення для індивідуальних споживачів та промислових об’єктів. Пристрої, що відповідають найсуворішим екологічним вимогам, мають дуже високу ефективність і піклуються про наше безпосереднє довкілля.

Офіційний дистрибютор котлів Хейцтехнік на теренах України

Офіційний дистрибютор котлів Хейцтехнік на теренах України. Товариство Хейцтехнік було засновано в 2010 році. Починаючи з самого початку ми прагнули донести нашим клієнтам значущу користь від використання твердопаливних котлів , на сам перед, це незалежність від дорого вартісних енергоносіїв. Завдяки якості та ефективності обладнання, ми довели, що продукція фабрики Heiztechnik, є надійною в продовж багатьох років. Ефективно злагоджена дистрибюторська мережа по території України, дає змогу швидко організувати повний цикл робіт, починаючи від поставки обладнання до повного технічного та сервісного супроводу в продовж усієї служби котлів. Велика гама моделей та потужностей, дозволяє підібрати обладнання для найвибагливішого покупця. Команда товариства Хейцтехнік завжди дбає про своїх клієнтів за для задоволення їхніх потреб та вимог.

Наш потенцiал

Потенціал Heiztechnik демонструється пропозицією промислових опалювальних приладів, яка є найширшою пропозицією опалювальних приладів серед усіх виробників у Польщі (від 3,9 кВт до 7 МВт). Наші найважливіші цінності – компетентність, професіоналізм та довіра до партнерів нашої компанії. Наші амбіції не змінилися – ми хочемо й надалі залишатися лідером галузі у Польщі з найширшою пропозицією найсучасніших та найефективніших опалювальних приладів, адаптованих до індивідуальних потреб клієнтів – що визначається місією нашої компанії.

Історія компанії

Виробнича компанія «Хайзтехнік» - сучасний завод, що випускає опалювальні котли для спалювання твердого палива потужністю від 3,9 кВт до 7 МВт, теплові насоси та інші опалювальні прилади. Виробництво здійснюється на сучасних виробничих потужностях із використанням високотехнологічного обладнання; пристрої для лазерного різання сталі, листозгинальні преси з числовим програмним управлінням та роботизовані зварювальні станції.

2007

Заснування підприємства Heiztechnik

Виготовлено перший котел для спалювання вугілля

2010

Виготовлення першого пелетного котла

На виробництві Heiztechnik почали виготовлятись перші пелетні котли

2014

Завершення будови виробничого приміщення

Площа виробництва сягала 4500 м2

2016

Інвестування в компанію Brager

З цього моменту Heiztechnik має власні автоматики для котлів, та різні модулі розширення

2018

Презентація HT ONE

Міні-котельня, продукт шокував ринок

2019

Сертифікація Теплового Насоса

У листопаді 2019 році. Тепловий насос Heiztechnik пройшов усі сертифікаційні випробування, отримавши енергетичні сертифікати ,,АА,, та підтвердивши енергоефективність на рівні лідерів галузі. Введення в експлуатацію нового нового цеху по виробництву ТП, площею 2000 м2

2020

Отримання золотої медалі на головній виставці в Польщі

Тепловий Насос Calla Verde Comfort 2 отримав золоту медаль, Calla Verde Comfort 2 перший хто використав новий екологічніший холодоагент серед інших конкурентів

2021

Новинки від Heiztechnik

Презентація котлів серії FLAT та NEXT

2022

Три золотих медалі на Виставці у Польщі

Відзнаку отримали : FLAT, NEXT, MaxPell

2023

Hargassner group

Heiztechnik вступає у австрійську групу Hargassner group

Контакти

м. Тернопіль вул. Об'їзна, 12/25.1
Пн - Пт. 09:00-17:00, СБ 9:00 - 13:00

Напишiть нам