м. Тернопіль вул. Об'їзна, 12/25.1
Пн - Пт. 09:00-17:00, СБ 9:00 - 13:00
office@ht-heiztechnik.ua
+38 050 227 8036

Пошук

Послуги

Технічне обслуговування котлів

Завантажте каталог запасних частин, щоб знайти потрібну деталь. Ми пропонуємо широкий асортимент запасних частин для нашої продукції.

Скачати Скачати
Каталог / прайс-лист замінних деталей

Сервіс теплових насосів

Технічна служба теплових насосів:

Запит на обслуговування

Заповнiть всi поля

    Додати файл

    Поширені запитання

    Гнучка труба буде темніти в разі, якщо вихлопні гази повертаються до системи подачі палива. Причиною повернення вихлопних газів може бути занадто мала тяга димоходу, відсутність припливної вентиляції для котельні, переповнений і забруднений пальник або забруднений теплообмінник котла.

    Хіба це не одне і те ж? Для спалювання палива необхідне повітря. На кожен кубічний метр вихлопних газів, що виходять через димохід, повинен надходити в котельню кубічний метр повітря зовні будівлі. Вентиляційна решітка являє собою вхідний отвір витяжного каналу вентиляції. Котельня повинна бути обладнана припливною вентиляцією, це так звана аерація котельні, тобто подача повітря в котельню зовні будівлі. Припливна система зазвичай виконується у вигляді так званого "зетподібного каналу".

    Твердопаливний котел повинен працювати з температурою на рівні 65-75 градусів, тоді процес горіння протікає правильно, йде найменша витрата палива. Занадто низька температура котла знижує температуру в камері згоряння і перешкоджає правильному спалюванню палива. В результаті неправильного згоряння в навколишнє середовище викидаються шкідливі гази і пил, і котел швидко забруднюється, кількість використовуваного палива збільшується.

    Через різноманітність виготовлення гранул, а головним чином - діаметра пелети, щільності, вологості і довжини, ми рекомендуємо перевірити продуктивність подачі палива. При різній пелеті різниця в продуктивності подачі досягає 70%. Найбільша різниця в продуктивності при зміні діаметра гранул з 6 на 8 мм.

    Для спалювання палива необхідний постійний приплив повітря. У приміщенні, де встановлений котел, повинна бути виконана припливна вентиляція, яка подає повітря в приміщення. Припливний канал повинен мати площу перерізу не менше 200 см2 (але не менше 5 см2 на 1 кВт потужності котла). Вентиляційні канали в невеликих будівлях,як правило, виконуються у вигляді "зет подібного". Вікно не виконує функцію припливної вентиляції, вікно виконує функцію природного освітлення приміщення.

    Частоту очищення ми можемо визначити через кілька тижнів спостереження за функціонуванням котла, вона залежить від кількості і якості спалюваного палива. При опаленні будинків часто застосовується принцип - поповнення бункера з одначасною очисткою пальника і котла. У разі, якщо паливо нижчої якості, індивідуально необхідно визначити частоту очищення.

    Котел повинен бути підключений до димоходу з природною тягою. Димохід повинен бути з мінімальним діаметром 150 мм або поперечними розмірами 140х140 мм.Розміри димоходу обумовлені будівельними нормами. Для правильної роботи котел також впливають на інші фактори, що виникають в результаті виконання димоходу його якість і герметичність. Димохід повинен мати теплоізоляцію і виводитися як мінімум на 60 см вище найвищого краю даху. На правильну роботу котла впливає також спосіб його підключення до димоходу. Підключення котла до димоходу не повинно перевищувати 1,5 м по горизонталі і не мати більше двох колін. Рекомендується зробити теплоізоляцію димоходу. У керівництві котла (DTR) вказується мінімальна тяга димоходу, яка повинна бути задоволена для належного функціонування пристрою.

    У паливі можуть бути забруднюючі речовини, які можуть призвести до зупинки подачі палива. Переконайтеся, що в трубі шнека немає габаритних домішок - найчастіше це папір або плівка - які блокують подачу палива. Перевірте, чи немає пилу і дрібної тирси на дні паливного бака, а також інших забруднень, які обмежують потрапляння гранул до пружини шнека. Також необхідно перевірити роботу моторедуктора чи не розкрутився гвинт, що з'єднує шнек з моторедуктором.

    До автоматики котла можна підключити будь який термостат без напруги типу ON/OFF. Автоматика дозволяє підключити два термостати. Один може керувати роботою насоса системи опалення, інший - роботою насоса клапана і в залежності від налаштувань і обладнання - роботою змішувального клапана.

    Якщо ви придбали нову партію палива і помітили зміни в роботі пальника, перевірте кількість палива, що подається через систему подачі. Через різноманітність виготовлення гранул кількість подачі палива може варіюватися. Перевірка полягає у визначенні продуктивності подачі за одиницю часу, тобто визначенні кількості кілограм подачі палива за годину роботи. Визначення ефективності подачі є простою справою і полягає у виконанні наступних дій: зупиняємо контролер котла - на екрані напис "Котел вимкнений". Нижню частину гнучкої гофри від'єднуємо від пальника і направляємо в підготовлений, наприклад, порожній контейнер, в який буде висипатися пелета. Потім ми входимо в меню "Тест виходів", шукаємо "Подавач з бункера" і активуємо його. Подавач починає роботу, гранули висипаються в підставлений контейнер. Після 10 хвилин роботи шнек автоматично відключиться. Насипане паливо ми зважуємо. Отримане з ваги значення множимо на 6 (тому що 6х10 хв = 60 хв = 1 година). Таким чином, ми визначили продуктивність системи при погодинній роботі - скільки кг пелет подається в годину роботи. Вводимо отримане значення в параметри роботи контролера за схемою: "Сервісне меню", пароль 3456, "Меню пальника", "Загальне","Продуктивність системи подачі". У цьому пункті ви повинні ввести отриманий результат. Перевіряємо, чи збережений результат. Котел за допомогою функцій автоматизації автоматично налаштовується для правильної роботи.

    Автоматика стандартно управляє одним приводом змішувального клапана. Для розширення управління системою автоматику необхідно оснастити двома додатковими модулями.
    Модуль, клапана - HT-tronic M-Z2, який управляє двома приводами змішувальних клапанів і модуль HT-tronic M-BC, який управляє насосом рециркуляції і насосом буфера.

    Правильно підібраний котел мінімізує кількість використовуваного палива. В даний час в нових будівлях завдяки енергетичному аудиту визначаються потреби в тепловій енергії і теплова потужність обладнання. Коли такого документа немає і немає можливості його виконати, ми самі можемо розрахувати потужність котла. Основним елементом, який необхідно визначити, є потреба в потужності на м2 опалювальної поверхні. На потребу в потужності в основному впливає спосіб теплоізоляції будівлі (товщина і якість матеріалів), а також кількість і якість дверей і вікон. Для індивідуального розрахункового вибору котла приймаються наступні величини потреби в потужності котла: енергоефективні будівлі (дуже товста ізоляція, сучасні двері та вікна - індекс потужності 30-50 Вт/м2 стандартні будівлі (середня ізоляція стін і даху 10-15 см) - індекс потужності 50-80 Вт/м2 енергоємні будівлі (без ізоляції або до 8 см) - індекс потужності 80-120 Вт/м2 дуже енергоємні будівлі (тонкі стіни без ізоляції) - потреба в потужності вище 120 Вт/м2. Виходячи з перерахованих вище параметрів, ми характеризуємо нашу будівлю і визначаємо Індекс потреби в потужності. Наприклад, ми визначили нашу будівлю як стандартну, через товщину ізоляції, типу дверей і вікон ми вибираємо Індекс потужності - 80 Вт/м2, для обігріву у нас є будинок з площею нагріву 140 м2. Розрахунок потужності котла: 80 Вт/м2 х 140 м2 = 11 200 Вт. Для цілей обігріву будівлі необхідний котел потужністю 11,2 кВт для потреб підігріву води в побутових цілях потужність котла збільшується на 3 кВт. Для обігріву об'єкта і ГВП необхідний котел потужністю приблизно 15 кВт.

    Кількість використовуваного палива пов'язано з кількістю енергії, що споживається системою обігріву будинку. Спалюючи 1 кг гранул, виробляємо приблизно 5 кВт теплової енергії. Котел прагне досягти заданої температури та погаситися (пелетні котли), котел перестає витрачати паливо. Щоб визначити причину надмірної витрати палива, необхідно перевірити правильність роботи пальника котла і функціонування системи опалення. Пальник котла повинен працювати, модулюючи потужність відповідно до вимог системи опалення, одночасно забезпечуючи досягнення заданої температури котла. Важливо, щоб робота в режимі модуляції потужності була максимально тривалою. Котел повинен працювати із заданою температурою 65 - 75°C . Котел досягає енергоефективності на рівні 90%. Важливо встановити параметри роботи системи опалення. На окремі схеми опалювальної системи за допомогою елементів регулювання (наприклад, змішувальних клапанів) слід передати теплоносій відповідної температури - наприклад, в підлоговий обігів температура подачі 28 – 32°С, радіаторні системи 40 – 60°С (найбільш часто використовувані). Точне регулювання температури подачі повинно бути обумовлено кривою нагріву автоматики, що працює в погодньому режимі. Кімнатні термостати або термостатичні головки повинні відключати подачу в разі досягнення кімнатної температури. Найбільш поширеними причинами надмірної витрати палива є: неправильна налаштування температури на змішувальних клапанах, термостатах і головках або демонтаж цих елементів в системі. Надмірна витрата палива є результатом надмірної передачі теплової енергії через систему на опалювальний об'єкт - перегрів приміщень. Котел довго працює, ймовірно, тому, що він виробляє багато теплової енергії, яка споживається системою обігріву об'єкта.

    Еластична гофра - це запобіжник між пальником і паливним бункером. Її плавлення свідчить про ефективне спрацьовування від реверсу полум'я з пальника в бункер. Причиною повернення вихлопних газів до системи подачі може бути занадто мала тяга димоходу, відсутність припливної вентиляції для котельні, переповнений або забруднений пальник або забруднений теплообмінник котла. Ці причини можуть об'єднуватися і накопичуватися - їх необхідно усунути, щоб не відбулося чергового плавлення гофри.

    Котел не досягає температури через роботу на занадто малій потужності в порівнянні з споживанням теплової енергії системою опалення. В першу чергу необхідно перевірити правильність споживання тепла опалювальним об'єктом і відсутність надмірних температур в опалювальних приміщеннях. Паралельно - збільшення потужності котла. В налаштуваннях контролера "Меню пальника" функція "Максимальна потужність" збільшуємо потужність котла до потрібної, яка забезпечить досягнення заданої температури.

    Сигнал тривоги відображається в разі падіння напруги нижче 140 В, тобто мінімально необхідної напруги для правильної роботи автоматики. Перебоїв в подачі електроенергії не було, а зниження напруги викликало перебої в роботі автоматики і стало причиною появи повідомлення.

    Контакти

    м. Тернопіль вул. Об'їзна, 12/25.1
    Пн - Пт. 09:00-17:00, СБ 9:00 - 13:00

    Напишiть нам