м. Тернопіль вул. Об'їзна, 12/25.1
Пн - Пт. 09:00-17:00, СБ 9:00 - 13:00
office@ht-heiztechnik.ua
+38 050 227 8036

Пошук

Пальник на гранули – які в ньго можливості

20 Березня 2024

Пальник на гранулах являє собою пристрій, завдяки якому процес горіння в котлі може проходити контрольованим чином. В результаті його використання можлива модуляція потужності в широкому діапазоні.

Пальник для гранул є серцем будь-якого сучасного котла на пелету. Його наявність покращує якість використання котла, яке полягає у високому рівні автоматизації з мінімальним обслуговуванням. Його використання безумовно підвищує загальну ефективність, що дозволяє максимально використовувати енергетичний потенціал, що міститься в паливі, яке є пелетою.

Як працює пальник?

Пальник – це пристрій, призначений для автоматичного спалювання гранул. Застосована в ньому похила площина дна робить процес горіння стабільним у всьому діапазоні його потужності. Завдяки розподілу повітря на вторинний і первинний можна домогтися оптимального згоряння з ККД до 99%. В результаті використання шнекового подавача, що в середині пальника, усуваються дефекти гравітаційних пальників, що запобігає зависання палива. Робота пальника здійснюється шляхом модуляції потужності в залежності від попиту на тепло.

Пальник HT PellHard

Пальник HT PellHard – це інноваційна пальник, призначений для спалювання деревних гранул. Його конструкція заснована на багаторічному досвіді, в результаті якого успішно вирішено процес точного спалювання палива. Завдяки унікальній формі камери згоряння і розподілу повітря пальники мають широкий діапазон корисної потужності від 14 до 70 кВт. Пальник оснащений теном, завдяки якому робота котла максимально просунута. Розпалювання палива відбувається без участі людини, що значно підвищує комфорт експлуатації котла. Крім того, в пальнику встановлена фотоелемент, який повністю контролює процес горіння. Пальник виготовлений з високоякісних матеріалів: жаростійкої сталі і нержавіючої сталі. Їх застосування забезпечує багаторічну безаварійну роботу пальника.

Для цього типу пальника рекомендується використовувати пелети з наступними параметрами:

  • грануляція від 6 до 8 мм,
  • теплотворна здатність 17,5 – 19,5 МДж/кг,
  • максимальний вміст золи на рівні 1,5%,
  • максимальна вологість 12%.

Максимальна ефективність згоряння становить до 99%. Додатковою перевагою пальників Heiztechnik є велика доступність деталей.

Пальник HT PellHard Plus

Пальник HT PellHard Plus є поліпшеною версією пальника HT PellHard. Він був оснащений скребком для топки, який видаляє залишок золи з топки. Це дозволяє повторно запалити пальник навіть при використанні палива більш низької якості. Крім того, це продовжує період без втручання користувача. Застосування механізму скребка відомої фірми гарантує тривалу, безаварійну роботу. Паливо, яке слід використовувати в пальнику – це деревні гранули діаметром 6-8 мм класу A1, A2 і B, що відповідають стандарту PN-EN ISO 17225-2:2014. Допускається використання замінного палива у вигляді пелет з лушпиння соняшника діаметром 6-8 мм, однак слід пам’ятати, що потужність пальника не повинна бути більша 65% від номінальної потужності. В асортименті є пальники потужністю від 14 до 700 кВт. Максимальна ефективність згоряння, як і в попередній версії, становить до 99%.

Переваги використання пальників

Серед переваг використання пелетних пальників можна виділити:

  • Автоматизований процес розпалювання, роботи і очищення, що робить роботу котла, а також пальника дуже простим. У котлах на гранули, в яких встановлені пальники, час роботи без обслуговування найчастіше залежить від ємності бункера палива.
  • Безперервна робота протягом усього року, незалежно від зовнішніх погодних умов, а також при різних температурах зовнішнього повітря
  • Точний спосіб роботи завдяки плавному способу регулювання подачі палива і модуляції роботи.

Контакти

м. Тернопіль вул. Об'їзна, 12/25.1
Пн - Пт. 09:00-17:00, СБ 9:00 - 13:00

Напишiть нам