м. Тернопіль вул. Об'їзна, 12/25.1
Пн - Пт. 09:00-17:00, СБ 9:00 - 13:00
office@ht-heiztechnik.ua
+38 050 227 8036

Пошук

Грантові програми

програма “ЧИСТЕ ПОВІТРЯ”

Ознайомтеся з програмою «Чисте повітря»

Поінформованість населення про екологічну ситуацію постійно зростає. Люди хочуть жити у чистому навколишньому середовищі, тому все більше людей вирішують замінити джерела тепла у своїх будинках та провести загальну теплову модернізацію будівель, у яких вони мешкають. Хоча це дорогі проекти, у їх реалізації допомагають державні програми, у тому числі програма «ЧИСТЕ ПОВІТРЯ». Що це за програма? Які його основні припущення?

Декілька слів про програму

Программа «ЧИСТЫЙ ВОЗДУХ» — это акция, направленная в основном на замену источников тепла. Выбрав экологический котел или тепловой насос, вы можете получить высокие субсидии. Программа создана для частных лиц и владельцев частных домов. Они могут получить средства на замену старых, неэкологичных печей на современные, имеющие сертификаты и соответствующие требованиям, указанным в программе. Если кто-то хочет, чтобы субсидия на замену котла досталась ему, он должен подать бумажную или электронную заявку в Областной фонд охраны окружающей среды и водного хозяйства.Мы будем рады помочь вам подать заявку и подготовить и заменить источник тепла

Розмір субсидій, які можна отримати за програмою

Обговорювана програма – це не лише субсидія на заміну печі, а й цілий проект, спрямований на зміну навичок поляків до сучасного використання тепла та зниження інвестиційних витрат при заміні джерела тепла. У цьому можна переконатись, проаналізувавши обсяг субсидій за цією програмою. Базова програма субсидування дозволяє отримати субсидію при заміні джерела тепла тепловим насосом. Трохи менше, можна отримати при заміні котла на екологічний котел, а при використанні котла для газифікації деревини. Додаткові засоби можна отримати, якщо додатково реалізувати фотоелектричну та теплову модернізацію будівлі.

Зміни, що відбулися у програмі

Нова версія програми «ЧИСТА ПОВІТРЯ» стартувала 3 січня 2023 року. Варто знати, що з його запуском набули чинності нові припущення, в тому числі:

  • легше отримувати гранти завдяки спрощеному процесу надання грантів,
  • можливість подання заявки онлайн або у паперовому вигляді,
  • спрощення існуючого додатку,
  • скорочення строку розгляду заяви компетентними органами – до 30 днів,
  • фінансування також ініційованих проектів,
  • інтеграція з муніципальними програмами,
  • інтеграція з моєю поточною програмою,
  • можливість отримання банківських субсидій,
  • додаткові переваги для бенефіціарів, що обирають тепловий насос та фотоелектричну систему,
  • субсидії на теплову модернізацію.

Товари, що беруть участь у програмі

Контакти

м. Тернопіль вул. Об'їзна, 12/25.1
Пн - Пт. 09:00-17:00, СБ 9:00 - 13:00

Напишiть нам