Q Max Bio Duo

Трьохтягові, сталеві котли для автоматичного спалювання біомаси з додатковою топкою.

Q MAX BIO DUO є котлом, який володіє шнеком для автоматичного подавання палива, пальником та водночас призначений для традиційного спалювання твердих порід. Топка котла поділена стінкою, виконаною, з водяних труб на дві частини. Перша з них оснащена пальником з автоматичним шнеком, а також автоматикою HT-tronic® 550 В. Друга топка розміщена ззаду котла та укомплектована чавунними штабковими колосниками, а також незалежним вентилятором, керування якого здійснюване за допомогою автоматики HT-tronic® 100. Дві топки обслуговуються двома незалежними регуляторами, що дозволяє легке використання кожної топки окремо або одночасно. Завантаження палива в вигляді деревини, вугілля чи брикет відбувається через завантажувальні двері, розміщені ззаду на бічній стінці котла. Нижче цих дверей знаходяться двері для видалення попелу, оснащені вентилятором з відсікаючим клапаном. Котел може бути оснащений системою золовидалення автоматичної топки*.

 
Дані технічні Тип 120 150
Потужність кВт 120 150
Діапазон потужності кВт 40-120 50-150
Мін. тяга димоходу Па 26 26
Макс. t0 роботи oC 85 85
Водяний  об’єм л 490 610
Приєднання до інсталяції " 2 2 ½
Діаметр димоходу мм 200 250
Вага котла кг 1420 1570
Кількість пальників шт. 1 1
Об'єм бункера дм3 1 1
А – ширина котла см 90 90
В – ширина бункера см 82 82
С – глибина котла см 170 200
D – висота котла см 180 180
E – висота до осі димоходу см 154 154
F – висота до осі повернення см 30 30
Ширина комплекту см 166 166
Автоматика HT-tronic 550B - базова
Автоматика HT tronic 550

Контролер HT-troniс 550B призначений для управління процесами спалювання в потужних котлах з автоматичним подаванням палива. Ця автоматика є додатковою опцією для котлів Q MAX ЕКО, Q MAX BIO, Q MAX EKO DUO і Q MAX BIO DUO. Контролер призначений для вертикального монтажу. Всі характеристики і параметри від контролера HT-tronic 500. Виходи контролера адаптовані для керування роботою потужних пристроїв.

Насос котла Насос ЦО Термостат
Автоматика HT-tronic 550 - опція
Автоматика HT tronic 550

Контролер HT-troniс 550 призначений для управління процесами спалювання в потужних котлах з автоматичним подаванням палива. Ця автоматика є додатковою опцією для котлів Q MAX ЕКО, Q MAX BIO, Q MAX EKO DUO і Q MAX BIO DUO. Контролер призначений для вертикального монтажу. Всі характеристики і параметри від контролера HT-tronic 500. Виходи контролера адаптовані для керування роботою потужних пристроїв.

Насос котла Насос ЦО Насос ГВП Насос клапана 3-ох ходовий клапан Зовнішній датчик Термостат Термостат Модуль інтернет (опція)
Автоматика HT-tronic 555 - опція
Автоматика HT tronic 555

Мікропроцесорний контролер HT-troniс 555 це шафка обладнана автоматиками серії HT-troniс 550 і HT-troniс Z3D. Цей контролер був розроблений для підтримки декількох пристроїв таких як: будь-яка кількість пальників (котлів), змішувальних клапанів, циркуляційних насосів, термостатів кімнатних. Автоматика дозволяє по інноваційному підійти до регулювання системи опалення та інсталяції в цілому. Контролер налаштовується індивідуально залежно від складності системи, тому ціна формується відповідно.

Насос котла Насос ЦО Насос ГВП Насос клапана 3-ох ходовий клапан X Зовнішній датчик Термостат X Модуль інтернет (опція)
X - на замовлення інвестора
Пальник BIO - базовий
Пальник BIO Пальник BIO розріз

Пальник BIO з потужністю 15-150 кВт виробляється компанією Heiztechnik, є найновішою версією пальника призначеного для спалювання біомаси. Основними видами палива, призначеними для спалювання в пальнику BIO є біомаса, така як деревні гранули, зерно. Крім того, пальники, які зроблені з чавуну (15-25 кВт) можна спалювати вугілля "еко-горошок". Пальник BIO використовує шнекову систему подачі палива. Належне виконання камери згоряння вплинуло на високу ефективність згоряння, особливо біомаси. У зв'язку з легкою газифікацією біомаси і підвищеним ризиком реверсивного потрапляння тепла до паливного бункера, пальник TRIO оснащено термічним клапаном, який служить для пожежогасіння.