Кращої ціни за таку якість Вам не знайти - 25300 грн.!!!

 

Holz Plus

 

Твердопаливний котел на дрова та вугілля за 16000 грн.

 

Q Hit

 

Акція на території України - 20300 грн.

 

Q Hit Plus

 

Heiztechnik по програмі IQ Energy

 

Heiztechnik в EURO TOP TEN

Наші котли, включені в список TOPTEN найбільш енергоефективних та екологічно чистих котлів на твердому паливі 2016-го року в категорії "Котли з автоматичним завантаженням на твердому біопаливі".

НОВИНКА

Наш модельний ряд розширився автоматичним котлом HitPellet для спалювання пелети з надзвичайно демократичною ціною. 

 

Безкоштовний запуск та гарантійний облік

Безкоштовна послуга (для клієнта) з введення котла в експлуатацію (від 7 до 75 кВт) включає:

  • відповідність параметрів вимогам виробника
  • перевірка правильності монтажу
  • перевірка електричних підключень
  • перевірка систем захисту котла
  • перевірка правильного функціонування припливної та витяжної вентиляцій
  • перевірка правильного функціонування димоходу
  • виконується включення і приведення в дію котла
  • зміна налаштувань автоматики для якісної роботи
  • заповнюється сервісна книжка та проводиться обов'язковий інструктаж споживача з питань безпечної та правильної експлуатації опалювального обладнання.
Про ТОВ Хейцтехнік

Основним видом нашої діяльності, являється постачання твердопаливних котлів на територію України. Завдяки кваліфікованому підходу та якісній продукції, ми знайшли постійних споживачів у всіх регіонах України. Ми пропонуємо найбільшу лінійку котлів на твердому паливі, побутової та промислової групи, потужністю від 7 до 7 МВт різних модифікацій.

Наш напрямок діяльності полягає в проваджені альтернативних джерел енергії. Heiztechnik - один з провідних виробників твердопаливних котлів у Польщі. Завдяки аналізу потреб даного сигменту ринку та новітнім розробкам, нам вдалося поєднати помірну ціну та високі стандарти якості нашої продукції. Детальніше

Значне подорожчання газу та удосконалення конструкцій відновили зацікавленість до забутого виду опалювального обладнання – котли на тверде паливо. Сьогодні ККД твердопаливних котлів наблизилось до рівня газових котлів, обладнання має регулятори температури, відповідні системи безпеки. Експлуатація та обслуговування котлів на тверде паливо є простою та доступною звичайному користувачеві.

Твердопаливний котел може застосовуватися як незалежне джерело тепла або в якості резервного.

Котли на твердому паливі, польського виробника Heiztechnik, дозволяють вирішити проблему опалення та гарячого водопостачання підприємств, громадських закладів та житлових будинків. Це сучасне обладнання, з найбільшим асортиментом продукції та діапазоном потужності. На сьогоднішній день існують дуже багато різновидів твердопаливних котлів, та різними принципами роботи. В одних відбувається пряме спалювання, як у звичайній мурованій печі, в інших – паливо тліє, а згоряє вже сам газ, що виділяється під час горіння деревини. Їх ще називають піролізними або газогенераторними.

Наша продукція відноситься до котлів звичайного горіння, але з вторинною системою допалювання газів. Що ж таке вторинна система? При згоранні палива виділяється газ, який частково згорає та дає тепло, а частково, за нестачі кисню, прямує в димохід. В конструкції котла Heiztechnik передбачено додаткові повітряні форсунки для подавання гарячого кисню в верхню камеру топки, які забезпечують допалення частинок газу та додатковие отримання тепла. Така конструкція є найбільш наближена до принципу роботи піролізних котлів. До незручності піролізних котлів можна віднести необхідність електроживлення, більш високу в порівнянні з традиційними твердопаливними котлами ціну та спалювання конкретного виду палива, тобто сухої деревини з максимальною вологістю до 20%. Наша продукція вирізняється великим різновидом палива, яке можна використати в котлі для горіння, тобто кам'яне вугілля, буре вугілля, дерево, дров’яна тирса, тріски, пресовані брикети, торф, пелети, солома.

Важливою складовою твердопаливних котлів є теплообмінник. Теплообмінник - пристрій, в якому здійснюється теплообмін між двома або декількома теплоносіями. Конструкція теплообмінника в котлах Heiztechnik, сконструйована у вигляді горизонтальних колон не з’єднаних між собою та водяного плаща навколо топки. Така будова теплообмінника, дає змогу ефективно відбирати тепло з вогню та утворює завихрення і зниження швидкості газів, що сповільнює їх вихід у димохід та дозволяє по максимуму використати їх теплову енергію. Завдяки конструкції котла, досягнуто високий ККД до 90% (в залежності від виду та якості палива), що дає змогу ефективного використання , а також тривалий термін експлуатації котла, що виникає за відсутності внутрішньої корозії, за високотехнологічного процесу виготовлення та використовуваних матеріалів.